Tábor 2022

Přihláška na tábor – pro zpracování ve Wordu – zde, v PDF – zde.
Pozvánka na táboryzde.

Pokud se z důvodu covidové situace akce neuskuteční, poplatek bude vrácen.

Stručný obsah jednotlivých turnusů na Jestřábí z.s. v roce 2022

 1. turnus – OBSAZENO –  1. 7. – 10. 7. 2022 Prázdniny jsou tu,“huráá do sedla

Hlavní náplní jsou základy jízdy, péče a základní vědomosti okolo koní +- 3 hod denně. Nechybí však ani sportovní hry, soutěže, vycházky, táborák…. Prostě vše, co patří k letnímu pobytu.

2. turnus – POSLEDNÍ 2 místa – 11. 7. – 17. 7. 2022 Badatelská škola

Spousta zajímavostí a dovedností z oblastí přírodních věd. O své poznatky se s účastníky rozdělí odborníci / lektoři. Zakončeno kvízem o ceny. Chybět nebude ani táborák, vycházky do okolí, hry…

3. turnus – VOLNÁ místa – 18. 7. – 24. 7. 2022 Sejdeme se na Jestřábí

Pro všechny kdo mají rádi nové zážitky a těší se na nové kamarádky/dy. Zahrají si nové hry, zasoutěží při sportovních kláních, ale těšit se mohou i na táborák, projížďku na koníku…

4. turnus – OBSAZENO – 1. 8. 7. 8. 2022 Pohrajme si s mazlíčky/Chovatelský kemp

Především pro chovatele a kamarády drobných domácích zvířátek, besedy s odborníky, ukázky méně známých druhů, možnost osobního kontaktu. Ani zde nebudou chybět prvky klasické táborové náplně.

5. turnus OBSAZENO – 8. 8. – 14. 8. 2022 Koníčkování, vše kolem koní od A po W

Zaměřeno opět především na koníky, tentokrát s westernovými prvky. Včetně táboráku, vyjížděk, ale i kytary, či jiného hudebního nástroje, který ovládáte.

6. turnus POSLEDNÍCH 4. místa – 15. 8. – 21. 8. 2022 Zálesák, aneb jak přežít bez mobilu 🙂

Určeno všem, kdo si chtějí vyzkoušet jak stopovat zvěř, rozdělat oheň bez zápalek, střílet z luku, vyrobit si vlastní mokasíny, projet se na koni, a mnoho dalšího. Chybět nebudou ani soutěže, táborák…

7. turnus – OBSAZENO – 22. 8. – 28. 8. 2022 Dřív, než začne škola – loučení s prázdninami

Určeno především pro zájemce o koně „koňačky a koňáky“, ale ani tentokrát neošidíme účastníky o prvky klasického letního pobytu, včetně her, soutěží, táboráku…

Věk – 7 – 17 let, ale možná dohoda, kapacita turnusu max. 24 osob 

!!! NOVINKA !!!
Pro ty co dávají přednost spíše „koním pod kapotou“ , zde máme letos připravená autíčka na dálkové ovládání, a tak si mohou zajezdit a zazávodit do syta, nu a ti šikovnější i sestavit vlastní auto.

AREÁL Jestřábí z. s.:

Areál  se nachází v malebné oblasti podhůří Jeseníků,na hranici CHKO Jeseníky, asi 20 km ve směrech  od Uničova,  Šumperka a Rýmařova. Je součástí obce Oskava –Václavov. GPS: 49° 54′ 7.03″ N, 17° 6′ 50.09″ E.

 V areálu se nachází hřiště na volejbal a bazén. Okolí nabízí ideální prostor pro hry v přírodě a sportovní vyžití.

Typ ubytováníChatky pro 4 osoby. V chatičkách jsou k dispozici pokrývky, polštáře a čisté ložní prádlo. Splachovací WC a sprchy s teplou vodou.

Cena zahrnuje: Stravu 5x denně, pitný režim, ubytování, lůžkoviny, pedagogický personál, zapůjčení sportovního vybavení, celotáborový program.

Milí přátelé a příznivci Jestřábí,

slíbila jsem, že do 14.1.2022 zveřejníme podrobnosti k letošní letní sezoně. Musím se ale předem omluvit, info bude totiž jen subjektivní. Prostě, na 100% to dnes asi neví nikdo, jak to vlastně v létě bude. Ale po loňské zkušenosti, kdy jsme do poslední chvíle také čekali, co a jak, věříme, že to vyjde i letos. Každopádně Vás chci předem ujistit, že pokud by covidová, či jiná situace, zmařila možnost letních pobytů, peníze vrátíme.

Ceny jednotlivých turnusů již vidíte na stránkách www.jkjestrabi.cz  , takže už jen pár vět k samotným turnusům, platbě, termínům zálohy a doplatku. Budeme rádi, a Vy budete mít jistotu, že místo pro účastníka turnusu bude rezervováno, pokud zálohu ve výši 1.500,- Kč uhradíte do konce března. Doplatek, je možné zaslat ve dvou splátkách, nebo jednorázově, ale nejpozději do 28.6.2022. Způsob platby, je možný jak přes účet  211619583/0600, nebo složenkou, co Vám více vyhovuje. Jakmile se objeví platba na našem účtu, nebo dojde poštou, budeme Vás okamžitě informovat.

Pro zvýšenou bezpečnost, budeme stejně jako v předchozích dvou letech, měřit účastníkům pobytu denně tělesnou teplotu, dohlížet na řádnou desinfekci rukou… Pro všechny případy bude připravena izolačka. Znáte to „čert nikdy nespí“, ale hlavně „Štěstí přeje připraveným!!!“ 🙂

Co se výbavy týká, je standardní/stejná jako na jiné pobyty v přírodě. Přibalit navíc, je třeba jen přilba, stačí cyklistická, repelent proti otravnému hmyzu, kšiltovka, plavky, a podle výběru turnusu ještě i několik dalších drobností. Ale o tom budeme včas informovat během května.

Nedoporučujeme: mobil, tablet, zl. náušnice, řetízek, prstýnek, ani jiné cenné předměty. Vysloveně je nezakazujeme, ale neručíme za jejich poškození nebo ztrátu!!!

Pokud Vás zajímá ještě něco, prosím napište, obratem odpovím.

Za všechny z Jestřábí, posílá mnoho pozdravů a především přání pevného zdraví,

San

Komentáře nejsou povoleny.