Tábor 2023

Letní pobyty zajišťuje Jestřábí z.s. ve spolupráci s Asociací středoškolských klubů ČR z.s. 

Přihláška na tábor – pro zpracování ve Wordu – zde, v PDF – zde.
Pozvánka na táboryzde.

Pokud se z důvodu covidové situace akce neuskuteční, poplatek bude vrácen.

Stručný obsah jednotlivých turnusů na Jestřábí z.s. v roce 2022

 1. turnus – OBSAZENO – 30. 6. – 9. 7. 2023 – Hurá do sedel

Již tradiční táborový pobyt na Jestřábí pro všechny, kdož mají rádi přírodu, koně, zábavu, sport, a vše co k letnímu pobytu patří!
Max. kapacita 24 míst, vhodné pro dívky i hochy, cena 5900,- Kč, zahrnuje celodenní stravu, pitný režim, denně jízdu na koni….

2. turnus – 10. 7. – 15. 7. 2023 – Letní badatelská škola

Již 6. ročník vyhledávaného pobytu pro zvídavé a zvědavé – spousta aktivit pod vedením odborných lektorů. Tentokrát nebude chybět ani zapojení nejmodernější techniky – využití dronů pro badatelskočinnost.
Max. kapacita 24 míst, vhodné pro dívky i hochy, cena 3100,- Kč, zahrnuje celodenní stravu, pitný režim…. Pro členy ASK ČR cena 2500,-Kč.

3. turnus – 16. 7. – 22. 7. 2023 – Hrátky s roboty

Navazuje na předchozí úspěšné ročníky příměstských táborů, konaných na PdF UP v Olomouci.
Zájemci se během pobytu nejen dozvědí mnohé z oblasti informatiky, ale dokonce si sami navrhnou, sestaví a „oživí“ svého robota, nebo autíčko řízené pomocí mobilu. D
le chuti si s nimi i zazávodí. Samozřejmě nebudou ochuzeni ani o sportovní aktivity, či táborák v krásném zdravém prostředí začátku Nízkého Jeseníku.
Max. kapacita 16 míst, vhodné pro chlapce i děvčata. Cena pobytu 4 000,- Kč, včetně materiálu na robota/autíčko. Pro členy ASK ČR cena 3500,-Kč.

4. turnus – 24. 7. 29. 7. 2023 – Chovatelský kemp

Již 3. ročník určený především mladých chovatelům, nebo těm, kdo se o zvířátka jen zajímají a mají je rádi. Součástí pobytu budou kromě přímého kontaktu s některými zvířátky i besedy s chovateli a odborníky z této oblasti, rovněž příprava zájemců na Chovatelskou olympiádu. Nebude však chybět ani zábava, sport, táborák…
Max. kapacita 24 míst, vhodné pro dívky i hochy, cena 3100,- Kč, zahrnuje celodenní stravu, pitný režim…. Pro členy ASK ČR cena 2500,-Kč.

5. turnus – OBSAZENO – 7. 8. – 13. 8. 2023 – Nebojme se koní

I. ročník soustředění určeného především začínajícím zájemcům o jezdecký sport a rovněž Hobby horse. Součástí pobytu je i zhotovení vlastního tréninkového koníčka.
Max.24 míst, cena 4900,- Kč, zahrnuje celodenní stravu, pitný režim…..

6. turnus – OBSAZENO – 21. 8. – 27. 8. 2023 – Jezdecké soustředění

Již tradiční kurz pro zkušené a pokročilé jezdce i milovníky koní. Výuka v oblasti ošetřování a chovu koní i jezdeckých disciplín. Součástí budou rovněž výlety do okolí.
Max. kapacita 16 osob, cena 5600.- Kč, zahrnuje celodenní stravu, pitný režim…

 

Pro ty co dávají přednost spíše „koním pod kapotou“ , zde máme letos připravená autíčka na dálkové ovládání, a tak si mohou zajezdit a zazávodit do syta, nu a ti šikovnější i sestavit vlastní auto.

AREÁL Jestřábí z. s.:

Areál  se nachází v malebné oblasti podhůří Jeseníků,na hranici CHKO Jeseníky, asi 20 km ve směrech  od Uničova,  Šumperka a Rýmařova. Je součástí obce Oskava –Václavov. GPS: 49° 54′ 7.03″ N, 17° 6′ 50.09″ E.

V areálu se nachází hřiště na volejbal a bazén. Okolí nabízí ideální prostor pro hry v přírodě a sportovní vyžití.

Typ ubytováníChatky pro 4 osoby. V chatičkách jsou k dispozici pokrývky, polštáře a čisté ložní prádlo. Splachovací WC a sprchy s teplou vodou.

Cena zahrnuje: Stravu 5x denně, pitný režim, ubytování, lůžkoviny, pedagogický personál, zapůjčení sportovního vybavení, celotáborový program.